Відбулось спільне засідання постійних комісій та президії
23.04.17

З метою підготовки до  чергової 10 сесії районної ради 7 скликання відбулось спільне засідання президії і постійних комісій  районної ради, яке провів голова районної ради Сергій П'яніщук . В ході засідання члени постійних комісій розглянули усі питання порядку денного,що виносяться на розгляд чергової сесії. Депутати   заслухали звіт голови райдержадміністрації, звіт голови постійної комісії з питань земельних ресурсів та охорони довкілля, питання щодо  внесення змін до районного  бюджету на  2017 рік (зумовлене необхідністю здійснення невідкладних видатків з районного  бюджету на виконання затверджених районною радою програм ) . На зібранні були присутні запрошені : заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа, начальник  відділу освіти райдержадміністрації Галина Деменчук, яка поінформувала присутніх щодо болючого питання реорганізації  КЗ Лузької СЗШ І-ІІІ ступенів у КЗ  Лузьку СЗШ І-ІІ ступенів,  начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Аліна Шумило.

За підсумками обговорення членами комісії та президії були прийняті відповідні рішення, детальніше з якимим можна ознайомитися в протоколі спільного засідання президії та постійних комісій на офіційному сайті районної ради в розділі "Документи районної ради",