Підготовка до сесії районної ради
19.07.17

Сьогодні, 19 липня 2017 року о 9 год. депутатами районної ради та членами президії були розглянуті питання порядку денного 13 сесії районної ради 7 скликання. Учасники засідання  заслухали звіти завідувача КУ  "Чечельницький трудовий архів" Мазуренко Н.І., головного лікаря  КЗ "Чечельницький  РЦ ПМСД  "Коваля В.А., головного лікаря  КУ " Чечельницька ЛПЛ"  Могили С.М. та редактора КП" Районна газета  "Чечельницький вісник" " Кучерявого Ю.О.  В результаті обговорення вирішено винести на розгляд сесії питання щодо затвердження усіх заслуханих звітів та  рекомендувати переукладення контрактів із звітуючими. З блоком бюджетних питань традиційно ознайомила присутніх начальник фінансового управління районної державної адміністрації Решетник Н.О. Голова районної ради П'яніщук С.В. поінформував щодо двох нових програм, а саме Програму поліпшення медичного обслуговування населення Чечельницького району на 2017-2020 роки та Програму протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин у Чечельницькому районі   на 2017 -2018 роки . Детальніше з кожною програмою присутніх ознайомили Могила С.М.,головний лікар КУ " Чечельницька ЛПЛ" та   А.В. Бурбело, в.о. начальника Дерпжпродспоживслужби .Начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі Кохановський О.В. поінформував щодо  затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян на території Чечельницького району; про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу),  право оренди на які може бути реалізовано на земельних торгах.

На завершення засідання було розглянуто лист Ольгопільської сільської ради щодо взяття на баланс приміщення кінотеатру. Питання потребує детального розгляду та опрацювання , тому буде обговорене на наступних засіданнях постійних комісій районної ради.