Відбулося засідання бюджетної комісії та президії
15.04.16

15 квітня 2016 року відбулося засідання постійної комісії  районної ради з питань бюджету та комунальної власності. По першому питанню усіх присутніх детально проінформував голова  районної державної адміністрації С.Пустовий про проблеми, досягнення та перспективи розвитку району, також Сергій Михайлович доповнював звіти запрошених, для більш  ширшого та грунтовнішого висвітлення  проектів рішень, що виносяться на розгляд сесії. З іншими питаннями  порядку денного  членів комісії ознайомлювали С.П’яніщук , голова районної ради, Н.Решетник, начальник фінансового управління районної державної адміністрації, П.Дяков, редактор газети «Чечельницький вісник» . Депутати ефективно попрацювали , підтримали всі проекти рішень і рекомендували винести їх на розгляд 4 сесії 7 скликання.

Сьогодні ж під головуванням Сергія П’яніщука, голови районної ради, відбулося засідання президії, на якому були узгоджені всі питання порядку денного 4 чергової сесії районної ради 7 скликання. Сергій Вікторович ще раз ознайомив присутніх із порядком денним сесії, коротко зупинившись на кожному. Голова районної ради резюмував, що незважаючи на жваві дискусії та різні позиції депутатів щодо окремих питань, усі постійні  комісії попрацювали оперативно та дуже результативно, і ще раз нагадав усім присутнім, що сесія відбудеться 22 квітня 2016 року та закликав депутатів взяти в ній активну участь.

4 сесії районної ради 7 скликання

1. Звіт голови Чечельницької районної державної адміністрації про здійснення адміністрацією делегованих їй повноважень Чечельницькою районною радою.

Інформує: Пустовий С.М., голова райдержадміністрації

2. Про хід виконання Програми збереження та охорони навколишнього природного середовища у Чечельницькому районі на  2015-2020 роки, затвердженої рішенням 25 сесії  районної ради 6 скликання від 23.04.2015 року № 336.

Інформує: Дудник Г.Л., головний природознавець НПП «Кармелюкове Поділля»

3. Про делегування повноважень Чечельницькій районній державній адміністрації.

Інформує: П’яніщук С.В.,  голова районної ради

4.Про Програму безоплатноїьності: - монтуя Чечельницького районуправовоїдопомоги населеннюЧечельницькогорайону на 2016-2017роки.

Інформує: П’яніщук С.В. – голова районної ради

5. ПроПрограму розвитку місцевого самоврядування у Чечельницькому районі на 2016-2017 роки.

Інформує: П’яніщук С.В., голова районної ради

6. Про внесення змін до рішення 27  сесії  районної  ради від 16.07.2015 року № 356 «Про Комплексну районну програму виконання Чечельницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих Чечельницькою районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній та соціальній сфері і реалізації заходів соціально-економічного розвитку Чечельницького району на 2015-2016 роки.

Інформує: П’яніщук С.В.,  голова районної ради

7. Про внесення змін до Програми зайнятості населення Чечельницького району на  період до 2017 року.

Інформує:П’яніщук С.В.,  голова районної ради

8. Про внесення змін до районноїКомплексноїпрограми надання населенню субсидій для відшкодуваннявитрат на оплату житлово-комунальних послуг,придбання скрапленого газу, твердого та рідкогопічного побутового паливана 2015-2019 роки, затвердженої рішенням 25 сесії районної ради 6 скликання від 23.04.2015 року № 334.

Інформує: Мартинюк С.М., начальник фінансового управління райдержадміністрації

9. Про Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті на організацію і проведення громадських робіт на дорогах загального користування на території Чечельницького району шляхом залучення осіб, зареєстрованих  як безробітні.

Інформує: Решетник Н.О. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

10.  Про штатну чисельність виконавчого апарату районної ради.

Інформує: П’яніщук С.В., голова районної ради

11.  Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 26.02.2016 року № 50 «Про щорічний районний конкурс проектів розвитку територіальних громад».

Інформує: П’яніщук С.В., голова районної ради

12. Про   затвердження  звіту  про  виконання  районного  бюджету  за 1 квартал 2016 року.

Інформує: Решетник Н.О., начальник фінансового управління райдержадміністрації

13. Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів з сільських бюджетів до районного бюджету.

Інформує: Решетник Н.О. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

14. Про затвердження договору з Вінницькою обласною радою  щодо співфінансування  міжгалузевої  Комплексної  програми  «Здоров’я  нації»

на 2012-2017 роки (р.ХІ.Цукровий діабет).

Інформує: Решетник Н.О. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

15. Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року № 8 «Про районний бюджет на 2016 рік».

Інформує: Решетник Н.О. – начальник фінансового управління райдержадміністрації

16. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції КП «Районна газета «Чечельницький вісник».

Інформує: Дяков П.С., редактор КП «Районна газета «Чечельницький вісник»

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надається на  умовах  оренди  гр.Щабельському С.П., гр.Зубко З.І., гр.Зубко А.М.

Інформує:Кохановський О.В.,  начальник відділу Держгеокадаструу Чечельницькому районі

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Подольської В.Ф.

Інформує: Кохановський О.В.,  начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі

19. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок, що надаються  на  умовах  оренди  гр.Цвігуну О.М.,  гр.Войтко Г.М.,  гр.Цвігуну В.М.

20.Про приведення у відповідність до чинного законодавства раніше прийнятих рішень районної ради 7 скликання.