Відбулося засідання оргкомітету до Дня Незалежності України
11.08.17

Розпочинаючи засідання, заступник голови райдержадміністрації Ольга Беседа наголосила: «Високий рівень заходів з відзначення в районі Дня Державного Прапора України і 26-ої річниці Незалежності нашої держави можливо забезпечити лише за умови проведення злагодженої підготовчої роботи всіх структурних підрозділів райдержадміністрації, за підтримки установ і організацій району та активної громадськості».

Присутні заслухали звіт про проведену підготовчу роботу начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Аліни Шумило та директора районного будинку культури Галини Малик.

Також члени оргкомітету затвердили сценарні плани відзначення у Чечельнику 23 серпня Дня Державного Прапора України і 22 серпня – Дня Незалежності України.