Відбулося засідання оргкомітету до Дня захисту дітей
24.05.17

На черговому засіданні оргкомітету, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ольги БЕСЕДИ, було винесено на обговорення план заходів та узгоджено план дій на святкуванні Міжнародного дня захисту дітей.

В рамках святкування,1 червня о 9.00, біля адмінбудинку райдержадміністрації відбудеться районний дитячий фестиваль «Ми діти твої, Україно». В програмі – виступи учасників обласних конкурсів:

-         Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров`я», команда КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІст. №1» «Здоров`ятко»;

-         Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), козацький рій  КЗ «Стратіївський НВК І-ІІІст.»;

-         ХХІІІ Всеукраїнського фестивалю дружин юних рятувальників, команда КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІст.».

Чечельницький районний будинок дитячої творчості організує майстер–класи «Декупаж» та «Дизайнові композиції з використанням природного матеріалу».

Чечельницький районний центр зайнятості спільно з районним центром служби у справах дітей проведуть конкурс малюнка на асфальті «Моя майбутня професія».

4 червня 2017 р. відбудеться спортивне свято на стадіоні селища, приурочене до Дня захисту дітей.

Як зазначила О.Беседа, свято має пройти цікаво і безпечно для дітей.