Відбулося засідання Штабу зони територіальної оборони Вінницької області

 

Відбулося засідання Штабу зони територіальної оборони Вінницької області

На зібранні, що пройшло під головуванням керівника обласної державної адміністрації Анатолія Олійника, обговорювалося єдине питання – забезпечення правопорядку та нормалізації суспільно-політичних процесів на території Вінниччини.
Про заходи, що вживаються нині задля стабілізації ситуації в області, інформували голову ОДА керівники силових структур регіону.
Зокрема, обласний військовий комісар Геннадій Долгашов повідомив, що наразі проводяться планові збори із військовозобов’язаними та розпочато роботу з уточнення військово-облікових документів. Більше того, до військкоматів області звертаються добровольці, і на сьогодні їх чисельність становить понад 2,5 тисячі осіб.
Про взаємодію із військовими службовцями та регіональним управлінням МВС інформував начальник Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук. А керівник УМВС України у Вінницькій області Олег Школьний повідомив про започатковану практику тризмінного патрулювання.
Під час засідання голова обласної державної адміністрації торкнувся також питань налагодження співпраці зі штабом Народної самооборони та необхідності взаємодії цього об’єднання із силовими структурами регіону.
«Найближчими днями ми повинні вийти на певний етап нормалізації ситуації в області, щоб надати людям конкретну інформацію та рухатись далі у відкритому й прозорому режимі», - наголосив Анатолій Олійник, підсумовуючи роботу зібрання.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА