Відбувася конкурс на посаду головного лікаря
07.09.20

4 вересня 2020 року в приміщенні районної ради за адресою смт. Чечельник, вул. Героїв Майдану , 31 відбувся конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Чечельницька центральна районна лікарня » Чечельницької районної ради.

На розгляд постійно діючої конкурсної комісії було подано одну конкурсну пропозицію від Могили Сергія Миколайовича, який обіймав посаду головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Чечельницька центральна районна лікарня » Чечельницької районної ради до закінчення терміну контракту.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції, проведення співбесіди конкурсна комісія, шляхом поіменного голосування, обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Чечельницька центральна районна лікарня » Чечельницької районної ради Могилу Сергія Миколайовича.

Конкурсна комісія рекомендує результати конкурсу затвердити на черговій сесії районної ради та укласти контракт з Могилою Сергієм Миколайовичем.