Відбувся IX районний етнофестиваль

Сьогодні у Чечельнику пройшов  IXрайонний етнофестиваль «Різдвяне диво», в якому взяли участь аматорські фольклорні колективи з Білокамінської, Бритавської,  Каташинської,  Ольгопільської, Рогізківської, Стратіївської, Тартацької, Чечельницької  громад.
Урочистою різдвяною ходою пройшлися вони головною вулицею селища в яскравих національних костюмах, із шедрівками й традиційними  «зірками» до районного Будинку культури, де їх привітали представники влади : заступник голови районної ради Гук П.І. та керівник апарату райдержадміністрації Тимофієва О.Г.
У фойє будинку культури усіх присутніх приємно дивувала різдвяна виставка обрядових страв на вишитих скатертинах і рушниках. Чого тут тільки не було! Все продумали господині від кожної з громад, установ, жваво, зі знанням справи розповідаючи про секрети приготування різноманітних святкових страв.
А далі відбулося віншування гостей етнофестивалю. На сцену почергово виходили учасники гуртів із різвяно-новорічними щедрівками й колядками : старовинними, автентичними й відносно новими. Гучними оплесками зустрічали їх усі, хто завітав того дня до зали будинку культури. Особливо потішили щедрівки у виконанні наймолодших учасників дійства.
По завершенню свята в.о. начальника відділу культури  і туризму райдержадміністрації Беседа О.В. висловила щиру вдячність колективам, присутнім головам сільських рад за збереження фольклорних традицій, вручила учасникам свята грамоти та цінні подарунки, побажавши усім миру і добра.
А на обласному фестивалі «Різдвяне диво» наш район гідно представив народний аматорський колектив «Демівчанка» ( кер. Надія Дзиговська) з с. Демівка.