Відбувся конкурс "Панночка-Чечельничаночка"
11.06.18

6 червня 2018 року на базі районної музичної школи проведено районний конкурс для дівчаток дошкільного віку «Панночка - Чечельничаночка».

Мета конкурсу: виявлення обдарованих дітей,  розкриття їх таланту та стійкого інтересу до мистецтва, сприяння творчому пошуку ефективних форм у роботі з дітьми.

До відділу освіти подано 6 заявок з таких закладів дошкільної освіти, як: Чечельницьких ЗДО «Калинка», «Веселка», Вербського ЗДО «Тепле гніздечко», Тартацького ЗДО «Ластівка», Рогізківського ЗДО «Подоляночка», Берізецького ЗДО «Колобок»

Конкурс проводився в таких номінаціях, як:

-         знайомство,

-         мої мрії,

-         листівка для мами,

-         відгадай казку,

-         рок до зірок.

Учасниці конкурсу стали переможцями в таких номінаціях:

«Індивідуальність» - Микулінська Марія – вихованка Вербський ЗДО «Тепле гніздечко»,

«Чарівність» - Войтовська Єва – вихованка Чечельницький ЗДО «Веселка»,

«Симпатія» - Поліщук Олена – вихованка Тартацький ЗДО «Ластівка»,

«Грація»  - Грицюк Аріна – вихованка Чечельницький ЗДО «Калинка»,

«Усмішка» - Клочан Вікторія – вихованка Берізецький ЗДО «Колобок».

Титул «Панночка – Чечельничанночка 2018 року» здобула - Христін Вікторія – вихованка Рогізківського ЗДО «Подоляночка».

Відділ освіти райдержадміністрації