Відбувся конкурс !
11.05.18

Сьогодні відбулося засідання  конкурсної комісії на заміщення вакантних посад керівників підприємств,установ, закладів,організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад Чечельницького району Вінницької області. На порядку денному розглядалось питання проведення конкурсу на посаду редактора районної газети "Чечельницький вісник". До участі в конкурсі допущено дві кандидатури - Шабельник Лариси Володимирівни та Корольової Аліни Василівни. Згідно Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад керівників підприємств, установ, закладів організацій - об’єктів спільної власності територіальних громад  Чечельницького району Вінницької області члени комісії ознайомилися з поданими документами обох кандидаток, провели з кожною співбесіду. В процесі обговорення члени комісії дійшли спільної думки та одноголосно проголосували за кандидатуру Лариси Шабельник.  " Районка переживає нелегкі часи, необхідно завершити процедуру роздержавлення, шукати шляхи для збільшення тиражу , забезпечити фінансування,щоб утриматись на плаву,- зазначила Лариса Володимирівна,- але я намагатимусь вирішити проблеми, маю стратегію розвитку газети, щоб вона була цікавою для читача." Комісія рекомендувала кандидатуру Шабельник Л.В.  на затвердження сесії районної ради , яка відбудеться 18 травня 2018 року.