Відбувся семінар з питань захисту прав дітей
11.11.19

На виконання перспективного плану роботи служби у справах дітей облдержадміністрації, «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016 - 2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громади», наказів Мінсоцполітики від 20.07.2018 року № 1051 та від 14.06.2018 року № 890 17 жовтня 2019 року в приміщенні Чечельницької районної державної адміністрації за участю Валентини Чебурей – заступника начальника служби у справах дітей – начальник відділу усиновлення та сімейних форм виховання ОДА, завідувача сектору профілактики дитячої бездоглядності Таліни Руденко, головного спеціаліста відділу усиновлення та сімейних форм виховання Ірини Дудар

проведено кущову семінар-нараду з питань захисту прав дітей для сільських, селищних рад та відповідальних працівників тих  виконавців, до компетенції яких входять питання охорони дитинства, а також представників  структурних підрозділів РДА, дотичних до захисту прав дітей.

Участь у засіданні взяли голова районної ради Сергій П’яніщук, перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Савчук та начальник служби у справах дітей РДА Наталія Воліковська.

Нараду  відкрив перший заступник голови районної державної адміністрації Віталій Савчук, який  наголосив  на важливості  роботи з сім`ями і дітьми  особливо - вразливих категорій.

В ході семінару  також надавалися практичні поради по вирішенню конкретних ситуативних проблем щодо убезпечення дітей від негативних проявів щодо них, заслухано питання щодо захисту законних прав та інтересів  дітей, зокрема:  про дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах; питання опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування та про розвиток сімейних форм виховання.

Сільські голови брали активну участь у обговоренні проблемних  ситуацій,  ставили питання та отримали вичерпні відповіді.

Керівник апарату райдержадміністрації  Ольга Тимофієва підвела підсумки  семінару та  подякувала учасникам за плідну співпрацю.