Відбувся тренінг для прийомних батьків
09.08.18

Днями Чечельницьким районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено групу зустріч з елементами тренінгу з прийомними батьками та батьками-вихователями на тему: "Особливості статевого виховання дітей різного віку".  Мета тренінгу: охарактеризувати вікові особливості статевого розвитку дітей, визначити норми сексуалізованої поведінки та шляхи профілактики і зниження ризику, пов'язаного з сексуалізованою поведінкою підлітків.

Під час тренінгу прийомні батьки та батьки-вихователі ознайомилися з особливостями статевого розвитку дітей, розглянули сутність та прояви сексуалізованої поведінки, також під час практичних вправ мали можливість підвищити свій рівень компетентності у спілкуванні з дітьми з даного питання.
По завершенню тренінгу усім учасникам були роздані пам'ятки щодо вікових особливостей статевого виховання підлітків, корисні поради про те, як відповідати на "гострі" запитання дітей та запропонована література для опрацювання даної теми.

Директор  РЦ СССДМ Тетяна Фаренюк