Вебінар з питань механізму добору на посади дерслужби
20.08.20

19 серпня 2020 року обласною державною адміністрацією спільно з Міжрегіональним управлінням Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях проведено вебінар з питань механізму добору на посади державної служби в умовах карантину, порядку здійснення дисциплінарного провадження та інших актуальних питань державної служби.

У вебінарі взяли участь: керівник апарату обласної державної адміністрації Олександр Коханець, представники Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях,  працівники відділу з питань персоналу апарату облдержадміністрації, працівники служб управління персоналом апаратів районних державних адміністрацій.

В ході вебінару з презентаціями виступили начальник Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях Костянтин Герасимюк та головний спеціаліст – юрисконсульт Міжрегіонального управління  Вікторія Очеретна.

Під час обговорення питання щодо порядку призначення на вакантні посади державної служби на період дії карантину, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290 акцентовано увагу на тому, що добір і призначення на вакантні посади державної служби мають здійснюватися у виняткових випадках, пов’язаних із необхідністю виконання завдань і функцій державних органів на період дії карантину.

Керівником апарату обласної державної адміністрації Олександром Коханцем звернуто увагу працівників служб управління персоналом апаратів районних державних адміністрацій на дотримання законодавства з питань державної служби, зокрема прийому на державну службу та її проходження.