Відбувся захід, приурочений Дню людей похилого віку
21.10.16

20 жовтня 2016 р. в приміщенні районного будинку культури відбувся захід,приурочений Дню людей похилого віку в Україні, організований силами працівників територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). В цей особливо святковий для них день, одинокі громадяни поважного віку з Чечельника ( а таких було 45 чол.)  з радістю приймали доброзичливі, щирі вітання від голови районної ради П’яніщука С.В., заступника голови райдержадміністрації Беседи О.В., начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Мартинюка С.М., селищного голови Палісіки С.А., директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Гарник Л.Г.
З нагоди свята стареньких та всіх присутніх з яскравою благодійною концертною програмою вітали фольклорні ансамблі Каташинського СК, Ольгопільського СБК та працівники РБК.