Відділ Держгеокадастру у Чечельницькому районі інформує :
04.05.16

Згідно Земельного кодексу громадяни України, учасники АТО (громадяни, що мають посвідчення учасника АТО або довідку про те, що безпосередньо брали участь у АТО і дана довідка є підставою для видачі посвідчення учасника АТО) мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах :
-         для ведення особистого селянського господарства – не більше 2,0 гектара;
-         для ведення садівництва – не більше 0, 12 гектара;
-         для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах – не більше 0,25 гектара, в селищах – не більше 0,15 гектара, в містах – не більше 0,10 гектара.
На території Чечельницького району визначено перелік земельних ділянок в кількості 18 масивів на площу 141,6247 га, які можуть бути надані військовослужбовцям та працівникам правоохоронних органів, які взяли участь в АТО та громадянам – членам родин загиблих з їх числа на безоплатне одержання земельних ділянок у власність в межах норм, визначених законодавством, для обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення індивідуального садівництва.
На сьогоднішній день у відділ Держгеокадастру у Чечельницькому районі звернулось 168 учасників бойових дій, в тому числі учасників АТО – 126, яким надано викопіювання з графічних матеріалів. Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області прийнято наказів на розробку документів на землю – 91, затверджено – 30.