Відзначали талановиту молодь Чечельниччини

У рамках Року дитячої творчості, проголошеним Указом Президента України Віктором Януковичем та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, 03 червня 2013 року в приміщенні районного будинку культури відбувся святковий захід – районний фестиваль «Ми діти твої, Україно!». Організатором дійства виступили відділи райдержадміністрації : у справах сім’ї, молоді та спорту; культури та туризму; освіти спільно із районним будинком дитячої творчості.
Слово для привітання з нагоди Міжнародного дня захисту дітей було надано заступнику голови райдержадміністрації С. Снігуру. « Це особливий день не лише для вас, дітвори, але й для нас, дорослих, - сказав С. Снігур, звертаючись до всіх присутніх в залі. – Адже він нагадує нам про відповідальність за ваше виховання, за забезпечення ваших прав. Піклування про майбутнє підростаючого покоління повинно бути спільним обов’язком батьків, суспільства і держави. Наша повсякденна мета – виростити дітей фізично здоровими, духовно багатими, підготовленими до самостійного життя, справжніми патріотами своєї батьківщини. Усім нам в цей день необхідно замислитись над тим, що будь-якій дитині, окрім знань та вмінь, необхідне спілкування, розуміння і підтримка дорослих. І за це повинні нести відповідальність батьки, керівники району, області та держави. Адже діти – це наше майбутнє».
Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації А. Фурманюк, вітаючи всіх із цим днем, окрім міцного здоров’я побажала наполегливо оволодівати знаннями, творчо мислити та розвивати свої здібності. Сьогодні талановита молодь району – учні шкіл, вихованці районного будинку дитячої творчості мала чудову нагоду презентувати свої роботи у виставці-конкурсі декоративно-ужиткового мистецтва «Країна юних майстрів Чечельниччини». Переможці конкурсу із рук заступника голови райдержадміністрації С. Снігура та начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації були нагороджені Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради та цінними подарунками. Також було відзначено керівників гуртків, наставників обдарованих дітей. Програма районного фестивалю передбачала святково-концертну частину, в якій діти радо представили яскраві номери художньої самодіяльності – вокальні та хореографічні композиції.
Всі присутні на святковому дійстві отримали багато позитивних емоцій, адже немає нічого кращого, ніж радісна посмішка на обличчі дитини.