Відзначено кращих державних службовців району
24.06.19

У п’ятницю, в районному будинку культури відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня державної служби, який відзначається в Україні 23 червня.

Учасників урочистостей щиро привітали з професійним святом голова райдержадміністрації Сергій Пустовий та голова районної ради Сергій П’яніщук.

Очільник району Сергій Пустовий зокрема наголосив, що на державних службовців покладено широке коло обов’язків, які стосуються практично всіх сфер життєдіяльності. Головне завдання органів виконавчої влади на місцях – реалізувати державну політику та сприяти створенню належних умов життя людей. Приємно, що в цій роботі є тісна співпраця з районною радою та органами місцевого самоврядування.

Сергій Пустовий подякував представникам апарату, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних служб за сумлінність і високий професіоналізм. Кращим представникам державної служби району було вручено грамоти та квіти.

Працівники сфери культури порадували глядачів новою концертною програмою.