Відзначили 17 річницю Конституції України

27 червня в актовому залі районного будинку культури  відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України. У заході, присвяченому 17-й річниці з часу прийняття Основного Закону держави, взяли участь голова районної державної адміністрації М. Качинський, голова районної ради С. Шепітко,  перший заступник голови районної державної адміністрації С. Пустовий, заступник голови районної державної адміністрації С. Снігур,  керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації,  служб та установ, громадськість району, представники місцевих ЗМІ.
«Прийняття Конституції України стало основою для подальшого розвитку суспільства, а також стимулом і поштовхом для вдосконалення українського законодавства», - зазначив у вітальному слові голова райдержадміністрації М. Качинський –Основний Закон України, що правомірно вважається одним з найдемократичніших у світі, остаточно закріпив незалежність та державний суверенітет, визначив державні символи України. Конституція України заклала фундамент для реалізації багатовікового прагнення українського народу бути господарем у власній державі».
Очільник району також зауважив, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. «Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави», - підкреслив М. Качинський.
         Голова райдержадміністрації М. Качинський зазначив, що нині Вінницька область знаходиться у вирі масштабних політичних та соціально-економічних реформ. «На Вінниччині, як і в Чечельницькому районі успішно реалізуються соціальні ініціативи Президента України В. Януковича. Всі наші здобутки – не випадковість і не дарунок долі. Ми досягли такого результату завдяки наполегливій праці наших людей.Конституція – одна для всіх. Шануймо її, пам’ятаючи, що сьогоденню передувала багатовікова історія державотворення. І ми, як ніхто інший, відповідальні перед власною совістю, попередніми, нинішніми та прийдешніми поколіннями за державу, на сторожі якої стоїть Основний Закон», - наголосив М. Качинський.Вітаючи зі святом, голова райдержадміністрації М. Качинський побажав усім присутнім міцного здоров’я, оптимізму та успіхів на шляху до великого майбутнього.
По закінченню офіційної частини  дійства, свої вітання презентували  творчі колективи району, а також талановита молодь Чечельниччини.