Виготовили сувеніри своїми руками
22.12.19

Нещодавно Чечельницька районна станція юних натуралістів провела районний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» та  районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Дані конкурси проводилися  з метою виховання любові та інтересу до народної творчості, народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних народних матеріалів  і технік,  формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні. Роботи всіх закладів освіти вирізняються креативністю, якістю виконання та оригінальністю. Дякуємо  дітям, їх батькам та педагогічним працівникам за участь у конкурсах та вітаємо всіх переможців.

Колектив Чечельницької районної станції юних натуралістів