Виїзне засідання Координаційної ради
31.10.17

Днями відбулося виїзне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Чечельницької районної ради в Ольгопільській територіальній громаді. З інформацією про роботу органів місцевого самоврядування по виконанню заходів Комплексної програми розвитку культури в Чечельницькому районі виступила начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Аліна Шумило. В обговоренні виступили Валентина Слюсар, Бондуріський сільський голова, Сергій Блиндур, Вербський сільский голова, Сергій Пустовий,голова райдержадміністрації, Павло Каленич, депутат обласної ради, директор СТОВ "АФ "Ольгопіль"". Петро Козоріз, Ольгопільський сільський голова ознайомив присутніх із територіальною громадою, станом та перспективами її розвитку. Учасники Координаційної ради відвідали  виробничі об'єкти СТОВ "АФ "Ольгопіль",районну станцію юннатів, спортивний та ігровий майданчики.  В парку біля сільського Будинку культури  сільський голова показав нещодавно відкриті пам'ятники Тарасу Шевченку та героїні його одноіменної поеми Катерині.

Члени ради та запрошені із задоволенням проїхали по відновленій дорозі від села Ольгопіль в напрямку міста Бершадь протяжністю близько 5 км. Зацікавленість у  присутніх викликав дитячий спортивно-ігровий майданчик "Біла криниця" , збудований за ініціативи та безпосередньої участі  жителів громади і підтримки Ольгопільської сільської ради, СТОВ "АФ "Ольгопіль".

Підсумовуючи засіданя Координаційної ради, голова районної ради Сергій П'яніщук зазначив, що тільки спільні зусилля органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, меценатів, громадських організацій з розв’язання проблем розвитку закладів культури на селі дадуть позитивні результати плідної роботи.