Військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")
07.05.19

3 травня 2019 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Патріотизм, силу, мужність, розум – найголовніші риси, притаманні українським козакам, повною мірою продемонстрували учасники районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), етапи якої проходили на базі  КЗ «Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.». 16 роїв (144 учасники) змагалися у спортивній, інтелектуальній і театральній майстерності, продемонстрували свої знання й вміння з стройової, тактичної підготовки; стрільбі; основ захисту життя та знання маршових патріотичних пісень з козацької тематики. "Джури" влучно стріляли, надавали медичну допомогу.

Гра складалася із семи етапів, на кожному з них визначено переможців.

Учасники Гри продемонстрували козацький вишкіл, гарні знання з історії України, силу, мужність, вміння діяти колективно, влучність та наполегливу боротьбу в змаганнях.

Усі команди були гарно підготовлені та налаштовані на перемогу. Допомагали зібратися духом і численні групи підтримки.

За рішенням суддівської колегії змагань у 2019 році переможцями стали:

• серед закладів І-ІІ ступенів

І місце – КЗ «Каташинська СЗШ І-ІІ ст.»;

ІІ місце – КЗ «Жабокрицький НВК»;

ІІІ місце – КЗ «Бритавська СЗШ І-ІІ ст.».

• серед закладів І-ІІІ ступенів

І місце – КЗ «Стратіївський НВК І-ІІІ ст.»;

– КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №1»;

ІІ місце - КЗ «Чечельницька СЗШ І-ІІІ ст. №2»;

ІІІ місце – КЗ «Демівська СЗШ І-ІІІ ст.».

Оргкомітет відзначив належну командну підготовку до районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), висловлює подяку адміністраціям шкіл, вчителям-наставникам, які готували учасників.

Вітаємо всіх учасників із перемогою, адже участь у Грі – це вже перемога!

Нехай усім джурам таланить у їхніх добрих справах, а доля береже від усіх негараздів і щедро стелить перед ними рушники достатку, віри в краще майбутнє України, любові та надії.

Відділ освіти Чечельницької РДА висловлює щиру вдячність колективу КЗ "Ольгопільська СЗШ І-ІІІ ст.",  директору школи Кікавському В.Г. за організацію у проведенні районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).