Надходження до місцевих бюджетів у І півріччі 2017 року
04.07.17

За інформацією фінансового управління райдержадміністрації, всього надходження до місцевих бюджетів (районного, селищного і сільських) за 6 місяців поточного року склали 13,521 млн.грн, що на 1,650 млн.грн більше ніж заплановано. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року находження зросли на 7,123 млн.грн.

Слід відмітити, що всі 16 громад та районний бюджет справились із виконанням поставлених завдань. Найвищий показник виконання завдання по надходженнях у Поповогребельській сільській раді, а це – 141,4 % від запланованого. Тобто, бюджет цієї громади за 6 місяців поточного року додатково отримав 179,3 тис.грн.

Найнижчий показник виконання планових завдань по надходженнях у Білокамінській сільській раді – 101,5%, або на 3,2 тис. грн більше запланованого.

Що ж до річного плану, то середній показник виконання місцевих бюджетів за І-ше півріччя становить 52,2%. Найвищий відсоток виконання у Куренівській та Бондурівській сільських радах – понад 60%, найнижчий – у Берізко-Чечельницькій, Рогізківській та Білокамінській сільських радах – від 30% до 40%.