ВІКТОР КОВАЛЬ: ЗАРЕЄСТРОВАНО 5267 ДЕКЛАРАЦІЙ
03.07.18

Завершено реорганізацію медичного закладу з бюджетної установи на комунальне некомерційне підприємство. Проведено державну реєстрацію та укладено  Угоду з національною службою здоров´я України.

Заклад працює   в електронній системі МІС  – eHealth.  Станом на 01.07.2018 р.  підписано 5267 декларацій із сімейними лікарями, в тому числі 527 із педіатром. Лікарі ЗПСМ забезпечені комп’ютерною технікою, створено 11 робочих місць. На даний час  4 амбулаторії забезпечені швидкісним інтернетом (смт. Чечельник, с. Каташин, с. Ольгопіль, с. Вербка).  Заплановано в найближчий  час   підведення швидкісного інтернету в амбулаторію с. Демівка. Відповідно до районної програми виділено понад 200 тис. грн на реформування галузі.

Питання про реформування медичної галузі району на рівні  надання первинної медичної допомоги населенню, про хід реалізації державних програм розглядається на оперативних нарадах з медичним персоналом та інформується через ЗМІ і радіомовлення.

У ЛПЗ Ц ПМД заплановано побудувати амбулаторію ЗПСМ с. Вербка, реконструкцію амбулаторій ЗПСМ с. Демівка та с. Каташин.

Адміністрацією  КНП «Чечельницький Ц ПМСД" приділяється велика увага   медичному обслуговуванню учасників АТО,  в тому числі тих, які отримали поранення, їх сім'ям. Наказом по закладу призначено відповідальних осіб:  завідувача амбулаторією смт. Чечельник  - Янчука І.Ю. та медичну сестру ЗПСМ  Кіяшко В.І.

Проведено маркування амбулаторних карт (ф.025,о), проводиться диспансерний нагляд, розроблено медичний маршрут учасника АТО, надаються транспортні послуги з медичним супроводом при необхідності.