Віктор Янукович: Держава має забезпечити житлом дітей-сиріт

Віктор Янукович: Держава має забезпечити житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття
Президент України Віктор Янукович вимагає від керівників центральних та місцевих органів влади розглянути питання забезпечення житлом дітей-сиріт, які досягли повноліття. «Ми з вами добре знаємо, що, коли ці діти виростають, їм нема де жити і де працювати. На цьому в них завершується життя. Про них нема кому подбати, крім держави. І цією програмою треба опікуватись уже сьогодні, тому що ця проблема існує сьогодні, а далі вона буде ще більше загострюватись, і нам її треба вирішувати», - сказав Президент під час виїзного засідання Ради регіонів у Борисполі.
За словами Глави держави, найближчими роками треба забезпечити житлом майже 20 тисяч дітей-сиріт, які повинні бути готові для дорослого життя.
Президент зазначив, що під час навчання ці діти матимуть змогу жити у гуртожитках, а після цього держава повинна подбати про забезпечення їх житлом. «Подумайте, кожен з вас, я звертаюсь перш за все, до голів обласних адміністрацій, і будьте готові на це питання дати відповідь», - сказав Віктор Янукович.
Прес-служба Президента України Віктора Януковича