Вінниччина активно допомагає бійцям, що беруть участь в антитерористичній

Вінниччина активно допомагає бійцям , що беруть участь в антитерористичній операції на сході України
Для оперативного опрацювання інформації, яка надходить від волонтерів та громадських організацій стосовно антитерористичної операції на сході України, в області визначено телефон «Гарячої телефонної лінії» (67-11-37).
На даний час звернулося 18 осіб.

Визначено склад оперативної групи із числа працівників структурних підрозділів облдержадміністрації для опрацювання інформації, яка буде надходити від волонтерів та громадських організацій.

Вінницькою областю учасникам АТО та жителям звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей надано продуктової та іншої допомоги – 854,55 тонн, 1263 бронежилети, 528 касок, 751 пара взуття, 48,21 тонн засобів індивідуальної гігієни.

5 серпня 2014 року обласна організація Товариства Червоного Хреста України передала Військово-медичному клінічному центру Центрального регіону, де лікуються поранені в зоні АТО бійці, засоби гігієни і марлеві комплекти на загальну суму 10 тис. гривень.

Департамент інформаційної діяльності
 та комунікацій з громадськістю ОДА