Вінниччина на 100% вирішила питання облаштування внутрішніми вбиральнями заклади освіти та на 96% готова до нового навчального року

Про це проінформувала під час всеукраїнської селекторної наради, яка відбулась під головуванням Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.
Доповідаючи Л. Спірідонова відмітила, що стан готовності об‘єктів житлово-комунального господарства до опалювального сезону на сьогоднішній день складає 82%. Серйозне занепокоєння викликає рівень розрахунки за спожитий газ. За її словами, дане питання знаходиться на особистому контролі голови ОДА Івана Мовчана, з 1 серпня 2013 року розпочато моніторинг кожного підприємства-боржника, є впевненість у тому, що на 1 вересня суттєво вдасться покращити ситуацію. 
Щодо гуманітарної сфери, її готовності до опалювального сезону та нового навчального року, то Л. Спірідонова проінформувала, що до кінця 2013 року додатково буде створено 1699 місць у дошкільних закладах. Шляхом створення і розширення груп буде створено 541 місце, зважаючи на велику кількість малокомплектних шкіл у сільській місцевості пріоритетним є створення навчально-виховних комплексів на 603 місця. Шляхом будівництва, реконструкції та капітальних ремонтів запрацює 17 ДНЗ на 555 дитячих місць.
Паспорти готовності до нового навчального року станом на 10 серпня отримані у 1624 закладах освіти, що складає 96% від усієї кількості закладів області, решта 96 закладів паспорти отримають завтра. 
Що стосується забезпечення навчальних закладів гігієнічними умовами, то ця робота завершена і можемо стверджувати, що область на 100% виконала поставлене завдання. 
Продовжується робота по створенню електронної бази реєстрації дітей до дошкільних закладів області. Л. Спірідонова запевнила, що на 1 вересня, як виписано у протоколі, дана робота буде завершена.