Вінниччина зосередить увагу на підтримці фермерства та розбудові інфраструктури

Вінничина зосередить увагу на підтримці фермерства та розбудові інфраструктури села - голова ОДА
Джерело: Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Президент України Віктор Янукович провів зустріч з головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном.
Як повідомив І.Мовчан після зустрічі, Глава держави дав низку доручень в аграрній та соціальній сферах.
«Першочергове завдання - це розвиток інфраструктури села. Ця робота буде проведена найближчим часом щодо підтримки фермерів, середніх господарюючих суб’єктів… створення робочих місць і, безумовно, рівня заробітної плати», - сказав він.
Говорячи про розвиток соціальної сфери, голова Вінницької ОДА розповів, що пріоритетними є охорона здоров’я, освіта, благоустрій територій, екологічні питання, «і над цим ми дуже активно працюємо».
«Маємо певний формат, який передбачає щоквартальну ілюстраційну звітність керівників районів і керівників відповідних служб, тобто …люди можуть бачити, як влада, відповідаючи на виконання ось цих усіх завдань, які сформовані в ініціативах Президента, виконує ці завдання», - підкреслив І.Мовчан.

Прес-служба Президента України Віктора Януковича