Випускний вечір 2016
30.05.16

Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його чекають довгі 11 років, як випускники, так і батьки з вчителями. У кожній школі в підготовці до випускного вечора підходять з усією відповідальністю. Тож і цього року ця важлива подія в житті випускників, батьків та вчителів відбулась урочисто та на високому рівні. 28 травня випускний вечір відбувся в Чечельницькій ЗСОШ І-ІІІ ступенів № 1, 29 травня в Чечельницькій ЗСОШ І-ІІІ ступенів № 2.

Як заведено, випускний почався з офіційної частини церемонії вручення атестатів.Це дійство  традиційно відбувалось у районному Будинку культури для випускників Чечельницькій ЗСОШ І-ІІІ ступенів №1. Директор школи вручила атестати випускникам ,привітала з закінченням школи та побажала втілення майбутніх планів . У Чечельницькій ЗСОШ І-ІІІ ступенів № 2 урочистості відбувались на шкільному подвір'ї. І тут не обійшли увагою дітей і , крім блискучих документів вони отримали  в нагороду привітання і напуття від вчителів, людей, які за роки навчання стали рідними, батьків та рідних . На свята в обох школах завітали представники органів місцевого самоврядування -   голова районної ради С.В. П’яніщук та голова селищної ради С.А.Палісіка, які приєдналися до привітань, побажавши щедрої долі, вірних друзів, оптимізму та невичерпної енергії!