Вишиваний мій край - Чечельник
25.09.17

22 вересня Чечельник святкував свій день народження.

Тема цьогорічного святкування – «Вишиваний мій край – Чечельник!».

Здавалось усе йшло по плану, окрім дощу, який по прогнозу був, але всі ми звикли, що дощова погода – це не для нашого Чечельника.

Однак погода вирішила цього дня внести корективи і подарувати Чечельнику вперше, за останні півроку - рясну зливу, якраз на початок святкової вишиванкової ходи та на весь вечір. Але спільно, громадою, ми витримали це випробування.

Чечельничан та гостей селища гостинно прийняв затишний районний Будинок культури, де і пройшли заплановані заходи, хоча щкода, що не всі.

Були, як годиться, привітання від керівників району та гостей селища, священнослужителів та діток; концертно-розважальна програма включала в себе номери на всі смаки і вподобання. Не обійшлось і без нагороджень у різного роду номінаціях, а також майстер-класів, виставок і гостинних частувань.