Вітаємо працівників бухгалтерії!
14.07.17

Шановні бухгалтери району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята, яке відзначається в нашій державі 16 липня і підкреслює надзвичайно важливу роль бухгалтерських служб у розбудові економіки України. Важко уявити собі будь-яку галузь, де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

Від вашої відповідальності, старанності, професіоналізму залежить злагоджена робота усіх сфер соціально-економічного життя нашого району. Ви берете активну участь у розбудові ринкового простору та підприємницького середовища, і саме від вас багато в чому залежить успіх справи, прибутковість, ефективне ведення господарської діяльності, імідж підприємства.

Висловлюємо вам щиру вдячність за щоденну сумлінну працю, за вірність професійному обов’язку. Бажаємо вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі, нових професійних досягнень. Нехай кожен день наповнює вас енергією, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам – миру, міцного здоров’я, щастя і благополуччя.

Голова райдержадміністрації                          Голова районної ради
Сергій Пустовий                                                Сергій П