Вітаємо працівників Національного парку
07.07.16

Шановні працівники Національного природного парку «Кармелюкове Поділля»!

Щиро вітаємо вас із Днем працівника природно-заповідної справи.

Цінуємо ваш професіоналізм та віддану сумлінну працю, покликану зберегти й примножити для прийдешніх поколінь багатство і розмаїття мальовничої природи нашої країни.

Глибокої поваги гідна ваша діяльність, зокрема – щодо виховання дітей і молоді в дусі шанування природи, поширення в суспільстві гуманістичних ідей. Тільки так можна досягти позитивних зрушень у справі збереження і розвитку територій та об’єктів природно-заповідного фонду, виховати справжній патріотизм і гордість за рідний край.

Бажаємо усім працівникам Національного природного парку «Кармелюкове Поділля»  міцного здоров’я, родинного благополуччя та невичерпної енергії.

Голова райдержадміністрації                       Сергій Пустовий

Голова районної ради                                    Сергій П'яніщук