Вітаємо ветеринарну службу району!
11.08.17

Шановні працівники ветеринарної медицини району!

Щиро вітаємо вас з професійним святом!

У ваших руках – складна і відповідальна справа. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють в цій галузі, – віддані своїй професії, для вас робота – це і покликання, і щоденна копітка праця.

Ви охороняєте територію району від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете державний нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження.

Сподіваємося, що ви й надалі з високою відповідальністю та сумлінням будете виконувати поставлені перед вами завдання, дбати про нові професійні здобутки, а ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю жителів Чечельницького району.

Сердечно бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку та благополуччя.

Голова райдержадміністрації                       Голова районної ради
    Сергій Пустовий                                           Сергій П