Вітаємо з Днем журналіста !
07.06.19

Шановні журналісти!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом!

Ваша праця почесна й необхідна, адже сучасне суспільство неможливо уявити без нескінченного потоку інформації, без засобів її передачі, а головне - без професіоналізму тих, хто доносить її до людей.

Пристрасне слово журналіста не просто піднімає дух – воно вселяє віру, надію та є неоціненною підтримкою на шляху якісних перемін у житті.

Служити істині, утвердженню добра, злагоди і миру в суспільстві – ось головне покликання працівників засобів масової інформації, які творять історію сьогодення.

Бажаємо кожному журналісту нових цікавих тем, гострого пера, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових професійних висот. Світлими нехай будуть помисли, щирими - думки, переконливим - журналістське слово!

Голова райдержадміністраці             Голова районної ради

Сергій ПУСТОВИЙ                                Сергій П'ЯНІЩУК