Вітали ювіляра
14.09.17

12 вересня святкував своє славне 90-річчя житель Бондурівської громади, ветеран Другої світової війни, ветеран праці, шановний ТОДОРАШКО Трохим Іванович.

В цей святковий день з гарними квітами та подарунками Трохима Івановича прийшли привітати: начальник управління праці та соціального захисту населення Станіслав Мартинюк,  завідувач відділення соціальної допомоги вдома  Ірина Мельник, голова Бондурівської  організації ветеранів України  Петро Середюк.

Гостинно приймали шанованих гостей дружина ювіляра - Олена Микитівна, син Василь з дружиною Ольгою, син Леонід,  племінники та вірний помічник Трохима Івановича, котрий постійно доглядає за ним і допомагає йому, соціальний робітник -  Михайло Кифоренко.

Ювіляр зрадів такому приємному візиту  й такій увазі. Він цікавився хто до нього  завітав, так як бачити  не може, тому що нещодавно втратив зір. Гості ж, у свою чергу, тиснули руку ювіляру, дарували йому подарунки,  зичили довгих років життя, здоров`я і всіляких людських благ.