Вітання хоровому колективу Агрофірми «Ольгопіль»
03.11.16

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 35-річчя від дня створення Вашого славетного колективу – народного хоровому колективу Агрофірми «Ольгопіль», який став одним із найвідоміших і найулюбленіших колективів Чечельниччини, Вінниччини та України.

Ви здобули заслужену славу не тільки в Україні, а й далеко за її межами. По своїй квітучій творчій ниві несете у широкий світ пісню-душу нашого багатонаціонального народу.
Дякуємо Вам за любов до подільської пісні, а також – за збереження народних традицій рідного краю. Нехай Ваша неперевершена яскрава творчість і надалі хвилює серця вдячних шанувальників,
 не знає кордонів, лине від серця до серця та єднає нас в ім’я щасливого майбутнього України.

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, успіхів, добробуту, життєвих гараздів, мирного неба, благополуччя, достатку у Ваших родинах.

Зі щирою повагою,

Голова                                                             Голова