Вітання керівництва району з Днем Національної поліції України
04.07.18

Шановні працівники Національної поліції України! Вітаємо вас з професійним святом! Висловлюємо щиру вдячність всім працівникам поліції за самовіддану працю, бажаємо і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті.Лише завдяки вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, вашим сміливим вчинкам зростає авторитет національної поліції. Ви щоденно, своєю роботою, запобігаєте смертності та травмуванню водіїв, пішоходів, дітей, з честю виконуєте поставлені перед вами завдання, демонструючи при цьому професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов'язку. Від щирого серця зичимо всім вам родинного добробуту, міцного здоров'я і щастя, а також нових звершень у нелегкій але такій потрібній людям службі!

Голова райдержадміністрації                     Голова районної ради

Сергій ПУСТОВИЙ                                     Сергій П’ЯНІЩУК