Вітання керівництва району з Днем працівників освіти
29.09.17

Шановні працівники та ветерани освітньої галузі району!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти та вдячність за самовіддану працю, завдяки якій виховуються нові покоління українців.

Щоденно на плечі вчителя лягає відповідальна місія: бути для підростаючого покоління не тільки джерелом мудрості та знань, а й  виховувати в дітях високі моральні якості, почуття патріотизму, поваги і любові до держави й нашого району.

Працю вчителя можна з повним правом назвати інвестиціями в майбутнє, адже від сьогоднішніх школярів, вихованців, завтра залежатимуть розвиток,  стабільність і процвітання нашої країни.

З нагоди свята, бажаємо міцного здоров’я, щастя, благополуччя, терпіння, добра, миру, віри в свої сили та вагомих здобутків на освітянській ниві! Нехай майбутні успіхи ваших учнів стануть винагородою за вашу благородну щоденну працю!

З повагою,

Голова райдержадміністрації          Голова районної ради