Вітання керівників району з Днем бухгалтера
17.07.19

Шановні працівники бухгалтерської служби!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

В умовах тих змін, що відбуваються протягом останніх років, роль бухгалтерської та аудиторської діяльності лише підсилюється. Розвиток економічних та фінансових процесів підвищує рівень відповідальності бухгалтерів та аудиторів, спонукає їх до впровадження нових сучасних методів у бухгалтерському обліку. Бухгалтери та аудитори стають надзвичайно важливою і ключовою ланкою ведення господарської діяльності підприємств, установ та організацій.

Упевнені, що ваш фаховий рівень і високий професіоналізм сприятимуть утвердженню європейських норм і підходів з ведення бухгалтерського обліку.

Висловлюємо подяку бухгалтерам та аудиторам Чечельниччини за висококваліфіковану і складну працю! Бажаємо вам міцного здоров’я, матеріального благополуччя, професійного розвитку та нових досягнень!

З повагою,

Голова райдержадміністрації        Голова районної ради