Вітання керівників району з Днем юриста
08.10.20

Вітаємо Вас, службовці Закону!

День юриста – професійне свято всіх служителів Закону, незалежно від того, в якій сфері вони працюють. Професія юриста – почесна і відповідальна, адже на Ваших плечах лежить обов'язок відстоювати інтереси громадян. Бажаємо Вам довголіття, удачі та терпіння.

Усі, хто обрав цей фах, покликані вирішувати конфлікти, знаходити компроміси, підвищувати правову культуру і вдосконалювати українське законодавство. Саме тому представники правничої професії несуть подвійну відповідальність перед суспільством як за прийняті рішення, так і за вплив на правосвідомість усіх громадян.

Висловлюємо подяку юристам усіх сфер діяльності за достойний захист прав і свобод українців та бажаємо постійного прагнення до удосконалення знань, неупередженого ставлення до справ, визнання та поваги вашої праці.

Щиро зичимо здоров’я, надійних партнерів та вірних друзів, оптимізму, наснаги і нових перемог!

Голова райдержадміністрації                Голова районної ради

Олег ХРАНОВСЬКИЙ                            Сергій П'ЯНІЩУК