Вітання керівників району з Днем підприємця
06.09.20

Шановні підприємці району!

Вітаємо вас зі святом - Днем підприємця.

У  цей день  ми вшановуємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет району і держави, надають величезну підтримку нашій армії.

Нинішні досягнення підприємців є свідченням значних соціально-економічних зрушень в Україні.

Ваша праця посідає важливе місце в економічному житті району, помітно впливає на розвиток інноваційної діяльності, встановлення ділових зв'язків із зарубіжними партнерами, залучення інвестицій.

То ж дозвольте, дорогі друзі, від щирого серця подякувати Вам за сумлінну працю, наполегливість та високі досягнення. Щиро бажаємо всім підприємцям району витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована Вами справа буде вдалою і успішною. Щастя, здоров'я, миру і злагоди Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Перший заступник голови                     Голова районної ради

Віталій САВЧУК                                       Сергій П'ЯНІЩУК