Вітання керівників району з Днем працівників суду
16.12.19

Від наполегливої та самовідданої праці всіх, хто працює у судовій системі, великою мірою залежить збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою! Почесна й нелегка місія служіння правосуддю вимагає від суддів та працівників судових органів високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей: честі, гідності, відданості справі та наполегливості. Авторитет судової гілки влади великою мірою залежить від того, як чітко функціонує кожна її ланка, як сумлінно виконує свої обов’язки кожен її працівник.

Упевнені, що суддівський корпус Чечельницького районного суду завжди буде гарантом забезпечення засад справедливості та законності, формуючи правову культуру серед жителів району, їх повагу до Права та Закону.

Хай нагородою вам за невтомну працю стане вдячність людей, яким ви повернули віру в справедливість.

Бажаємо всім доброї вдачі, оптимізму й професійних успіхів, шани громадян і підтримки держави!

З повагою,

Перший заступник