Вітання керівників району з нагоди Дня медичного працівника
20.06.19

Шановні медичні працівники, ветерани галузі охорони здоров’я району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята і слова сердечної вдячності та шани за вашу благородну працю, милосердя і високий професіоналізм, відповідальність, за врятовані вами життя та повернуте людям здоров’я!

Медик - це, безумовно, одна з найавторитетніших, найпотрібніших і найскладніших професій. В усьому світі медичних працівників шанують за те, що вони обрали для себе шлях гуманізму і самовідданого служіння ближнім.

Від вашої праці залежить найголовніше – життя і здоров’я людини. Роль медичного працівника в суспільстві завжди буде важливою і необхідною.

Бажаємо вам, шановні медики - людям благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час, міцного здоров’я, оптимізму, успіхів у всіх починаннях. Нехай життя дарує спокій та добро, тепло і щастя у ваших оселях!

Голова райдержадміністрації         Голова районної ради
    Сергій ПУСТОВИЙ                             Сергій П