День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів
12.02.16

         Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

     Дата 15 лютого 1989 року – надзвичайно пам’ятний день, після якого всі українські родини, в яких підростали сини, зітхнули з полегшенням, батьки перестали жити під гнітом того, що їх діти можуть стати жертвами чужої війни. Імперія, яку так намагається відродити кремлівський диктатор – це імперія      брехні і зла, яка тоді не давала людям вибору і намагається нав’язати свої криваві сценарії й зараз.

     Проте весь світ вже зрозумів – хто за мир, а хто за війну. Ми всі з нетерпінням чекаємо миру, мріємо про свободу і незалежність нашої держави. Держави, в якій ніхто не буде відправляти наших дітей на чужі війни, не буде задовольняти свої імперські амбіції.

     Багато хто з афганців повернувся з тієї війни з нагородами за мужність, відвагу та честь.

     Однак багатьом не судилося повернутися до рідного порогу, немало полягло зовсім юних хлопчаків на кам’янистій афганській землі. Серед таких є і наші чечельничани.

     Вічна пам’ять загиблим! Вічна слава Героям!

     Низький уклін нашим землякам, у яких ця жорстока війна забрала рідних людей!

     Нині, у 27-му річницю тієї події, ми віддаємо данину шани і поваги мужності та героїзму воїнів-афганців, всім нашим землякам, які несли небезпечну службу в чотирнадцяти країнах світу в часи ведення там військових дій.

     Ніщо і ніхто не в змозі виміряти та відшкодувати глибину людських трагедій і психологічних потрясінь, пережитих в ті часи.

     Ви, як ніхто інший, знаєте справжню ціну війни і миру.

     Бажаємо вам міцного здоров’я, добробуту та успіхів!

     Миру та процвітання нашій землі!

 

Голова райдержадміністрації                        Сергій Пустовий

Голова районної ради                                      Сергій П’яніщук