Вітання з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана
02.10.19

Шановні ветерани!

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана!

Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого рідного краю, держави.

Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, літнім людям за їхній внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість.

Шановні ветерани! Прийміть слова глибокої вдячності за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваш життєвий шлях – це приклад для наслідування сучасній молоді.

Нехай осіння пора, в яку ви вступили, буде світлою й ласкавою, сповненою душевним теплом, увагою і турботою близьких. Довгих і щасливих вам років життя! Будьте здорові, радійте успіхам дітей та онуків! Миру вам, оптимізму і благополуччя!

Голова райдержадміністрації                 Голова районної ради
     Сергій ПУСТОВИЙ                                     Сергій П'ЯНІЩУК