Вітання з Новорічними та Різдвяними святами
14.01.16

Чудес вистачає на всіх! Шановні подоляни ! Вітаємо з Новорічними та Різдвяними святами! Яскравим феєрверком нехай здійснюються ваші перемоги, а шлях до них завжди хай буде під силу! Бажаємо увійти в Новий рік легко і впевнено, і нехай за вікном січнева заметіль, Дід Мороз добереться і до вашого будинку. А безліч подарунків, будуть радувати знову і знову протягом усього цього, щасливого року!Це сьогоднішня казка у вашому домі. Вірте в диво і мчіться назустріч життю! Нехай в цей день не буде місця для нудьги, зневіри, сірості й безвиході. Свято приходить до всіх, тільки відкрийте двері, і в них увійде благополуччя і достаток. Нехай рік прийдешній продовжує дивувати приємними сюрпризами, виправдає всі наші очікування, здійснить бажання і подарує багато радісних і щасливих днів!

Голова Чечельницької районної державної адміністрації        С.Пустовий

Голова Чечельницької районної ради                                            С.П’яніщук