В.Котенко інформує
27.12.19

У 2019 році селяни  Чечельницького району  отримали спеціальну бюджетну дотацію за вирощування молодняка великої рогатої худоби. В районі триває реалізація програми Уряду щодо фінансової підтримки галузі тваринництва, передбаченої для фізичних осіб — власників великої рогатої худоби.

Про це повідомляє начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Котенко.

Протягом 2019 року спеціальною бюджетною дотацією за вирощування молодняка великої рогатої худоби скористалася  821 фізична особа — власники худоби. Загальна сума нарахованої дотації склала 2 млн 834 тис. грн за вирощування 1 776 голів худоби. На сьогодні розподілено та виплачено 2 млн 37 тис. грн (72%), решту коштів дотації, в сумі 795, 7 тис. грн, фізичні особи отримають до кінця поточного року в повному обсязі. «Масштаб реалізації державної підтримки по цьому напрямку збільшився майже 300 тис. грн, відповідно до минулого року, що сприятиме стабілізації чисельності поголів'я великої рогатої худоби та покращенню матеріального становища на селі від реалізації продукції», — акцентував Володимир Котенко.

Довідково. У 2018 році 651 власнику ВРХ Чечельницького району за вирощування 1182 голів молодняка великої рогатої худоби виплачена дотація в сумі 1 млн 516 тис.100 грн.