В.Коваль: про хід медичної реформи в районі
27.02.17

У п’ятницю відбулася нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Віталію САВЧУКУ, в якій взяли участь голова районної ради Сергій П’ЯНІЩУК, заступник голови райради Наталія КРУК, керівник апарату РДА Ольга ТИМОФІЄВА, головні лікарі медичних закладів: КУ «Чечельницька ЛПЛ» - Сергій МОГИЛА та головний лікар КЗ «Чечельницький РЦ ПМСМД» В ході наради присутні заслухали оперативну інформацію про стан проведення медичної реформи в районі.

Так, за словами головного лікаря КЗ «Чечельницький районний центр  первинної медико-санітарної допомоги» Віктора КОВАЛЯ, нині триває підготовка до реалізації проекту з реімбурсації – здешевлення ліків, який розпочнеться з 1 квітня 2017 року. «На сьогодні практично завершено формування реєстрів пацієнтів. Це серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма і цукровий діабет 2 типу», - зауважив Віктор Аврамович. Він також повідомив, що епідеміологічна ситуація в районі контрольована, а рівень захворюваності населення нині нижче від епідпорогу.