Впровадження нового формату електронного документообігу
07.11.19

6 листопада керівник апарату Чечельницької райдержадміністрації Ольга Тимофієва провела  робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з питань впровадження нового формату електронного документообігу.

У виступі на нараді керівник апарату Ольга Тимофієва підкреслила, що відповідно до доручення Кабінету Міністрів України від 31 жовтня 2019 року № 24569/0/2-19 щодо обміну документами виключно в електронній формі через систему електронної взаємодії органів виконавчої влади слід вжити необхідних заходів щодо підключення до Системи електронної взаємодії органів виконавчої влади.

Під час засідання обговорено ряд інших ключових питань, зокрема,  реалізацію стандартів електронних підписів для застосування у форматі електронного документа, практичне впровадження та введення в дію запропонованого електронного документообігу, відповідне технічне забезпечення робочих місць.

За результатами наради вирішено для забезпечення підключення до Системи визначити посадових осіб, відповідальних за даний напрямок роботи та невідкладно провести реєстрацію структурних підрозділів для надання доступу до системи взаємодії органів влади.