Все інформація- не виходячи з дому!
08.05.20

З 16 березня 2020 року Центр надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації перейшов на обмежений режим роботи у зв’язку з карантинними заходами. Але попри це, всі співробітники у весь цей час працюють з урахуванням рекомендацій профілактичних заходів в умовах карантину. Переважно надаються ті послуги, які визначені Міністерством цифрової трансформації України як невідкладні, оскільки неможливість отримати певні послуги позбавляє громадян здатності реалізовувати свої права та підтримувати належний рівень життя. Тому звертаємо увагу, що звернутися до Центру надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації ви можете наступними способами:

• поштою (на адресу Центру надання адміністративних послуг вул. Паркова, 2 смт Чечельник, Вінницька обл. 24800);
  • написати безпосередньо на електронну пошту: cnapchech @i.ua;
  • зателефонувати на номер (04351)2-13-56;
  • скористатися електронними сервісами та отримати послугу онлайн.

Інформація про електронні послуги розміщена за адресою: http://rda.chechelnik-rada.gov.ua/administrativni-poslugi/onlajn-poslugi/.

Також громадяни можуть отримати електронні державні послуги на порталі https://diia.gov.ua. На порталі можна отримати 27 публічних послуг онлайн, зокрема:

• стати підприємцем, змінити вид діяльності чи припинити її;
  • оформити довідку про несудимість;
  •  допомогу при народженні дитини чи щомісячне відшкодування вартості послуг із догляду за дитиною до трьох років;
  • зареєструвати авто або отримати послуги, пов’язані із документами водія;
  • оформити низку ліцензій, дозволів чи отримати витяги з реєстрів та інші.

Також громадяни отримають можливість перевірити наявну інформацію про себе із п’яти державних реєстрів. Для цього на порталі "Дія" необхідно зареєструватися у власному Кабінеті громадянина. Таким чином кожен охочий отримає доступ до інформації винятково про себе.

Ігор Заболотний, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг та державної реєстрації Чечельницької районної державної адміністрації