Все пам'ятає батьківська земля
20.03.18

До Дня визволення України від нацистських загарбників під час Другої світової війни у читальному залі  районної бібліотеки презентовано книжкову  виставку  «Дорогами болю».

Бібліограф-краєзнавець районної бібліотеки Колійчук Валентина  розповіла підліткам про історичний екскурс визволення Чечельниччини від нацистів,  провівши історичну годину «Згадувати, щоб не повторилося»  та познайомила з книгами, які відображають героїчні подвиги воїнів-визволителів району.    Зацікавленість у молоді викликав краєзнавчий матеріал   про героїв війни – наших земляків, які зібрані та представлені в книгах  та тематичних папках.

В цей день ми низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, партизанам та учасникам  війни. Уславлюємо тих, хто в тилу ворога самовідданою працею наближав їх розгром та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати район з руїн, згадуємо всіх, чиє життя забрала війна.

Бажаємо всім   мирного неба!